Android’in sevilen oyunu sonunda ücretsiz oldu! Ama bir şartla

0

Netflix bir süredir Games hizmetiyle kendi oyunlarını geliştiriyor. Bu hizmet sayesinde aboneliğe ek para ödemeden çeşitli oyunları Netflix üzerinden oynayabiliyorsunuz. Son olarak Dead Cells: Netflix Edition Android için erişime açıldı. Bu, Google Play Store’da ücretli olan uygulamanın Netflix sürümünü bedava oynayabileceğiniz anlamına geliyor.

Dead Cells: Netflix Edition artık Android’de

İki yıldan kısa süre içinde Netflix Games, mobil oyuncular için birçok yapımı barındıran bir platform haline geldi. Büyük oyun satın almaları ve özel oyunlarla kütüphanesini genişleten Netflix, artık Android’deki en iyi oyunlardan birini de sunmaya başladı.

YouTube video

Son yılları en beğenilen roguelike oyunlarından biri olan Dead Cells ve Into the Breach artık Netflix Games ile erişilebilir. Netflix Edition, Android’deki orijinal oyundan biraz daha farklı olsa da, şu anda abonelere ücretsiz olarak açılmış durumda.

İlginizi Çekebilir – Şaka değil: Google uygulamaları Android’de virüslü bulundu!

Netflix Games’in kullanıcı sayısı toplam abonelerin yaklaşık yüzde 1’i gibi düşük bir oranda kalsa da, Netflix’in uzun vadeli stratejisinin bir parçasını oluşturuyor. Şirket, zaman içinde daha fazla oyuncuyu çekecek bir oyun temeli oluşturmaya odaklanıyor. Konsollar ve bulut oyunları gibi diğer platformlara genişleme, Netflix Games’in kullanımını artırmaya yardımcı olacak.

Netflix Games’in yaklaşımı mobil oyuncular için oldukça dikkat çekiyor. Android kütüphanesinde Shovel Knight Pocket Dungeon, Asphalt Xtreme, Moonlighter ve Stranger Things 3: The Game gibi yapımlara yer verdiğini belirtelim.

google play sahte telegram

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir iddia, GTA 6 gibi büyük bir Rockstar oyununun Netflix Games’e geleceğini ortaya koydu. Şirketin bu kadar büyük bir anlaşma yapması, platformda derin etkiler yaratabilir. Ancak şimdilik Dead Cells: Netflix Edition’ın keyfini çıkarabilirsiniz.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz