En hızlı amiral gemisi Android akıllı telefonlar belli oldu!

0

Akıllı telefon pazarında yüksek özellikli telefon satın almak isteyenlerin göz attığı amiral gemisi Android kataloğunda pek çok model bulunuyor. Bu da tüketicinin kafasında bir karışıklık yaratıyor. Yani bir kararsızlık oluyor. Tam bu noktada devreye giren AnTuTu ise Ekim 2023 itibariyle en hızlı amiral gemisi Android telefon modellerini sıraladı.

En hızlı amiral gemisi Android telefon modelleri (Ekim 2023)

Bilmeyenler için AnTuTu, akıllı telefonların performansını ölçmek için kullanılan bir mobil uygulamadır. Cihazın işlemci gücü, grafik performansı, bellek kullanımı, çoklu iş parçacığı performansı ve depolama hızı gibi farklı alanlarda testler gerçekleştirir. Uygulama, en sonda ise akıllı telefona bir puan verir. Her ay sonunda ise bu puanlara göre en hızlı akıllı telefonlar belirlenir.

En hızlı amiral gemisi Android telefon modelleri (Ekim 2023)

AnTuTu tarafından Ekim 2023 itibariyle paylaşılan en hızlı amiral gemisi Android akıllı telefon modelleri listesinin birinci sırasında OnePlus Ace 2 Pro yer aldı. Cihaz, toplamda 1 milyon 648 bin 63 skor elde etti.

İlginizi Çekebilir – Android’e elveda: Xiaomi ve Huawei’nin ardından Vivo’dan BlueOS geliyor!

İkinci ve üçüncü sırada ise sırasıyla ZTE Nubia Red Magic 8 Pro+ ve Asus ROG 7 bizleri karşıladı. Akabinde dördüncü ve beşinci en hızlı amiral gemisi model ise Xiaomi 13 ve Xiaomi 13 Pro. Listenin geri kalanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ekim 2023 itibariyle AnTuTu’ya göre en hızlı amiral gemisi Android modelleri şu şekilde sıralandı;

SıraModel
1OnePlus Ace 2 Pro
2ZTE Nubia Red Magic 8 Pro+
3Asus ROG 7
4Xiaomi 13
5Xiaomi 13 Pro
6Samsung Galaxy S23+
7Samsung Galaxy S23 Ultra
8Xiaomi 13T Pro
9Samsung Galaxy S23
10Redmi K60 Ultra

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Sıralamada görmeyi beklediğiniz bir akıllı telefon var mıydı? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz