Bataryası 11 gün gidiyor: Uygun fiyatlı Garmin Vivoactive 5 tanıtıldı!

0

Garmin, fitness odaklı akıllı saatlerine bir yenisini daha ekledi. Uygun fiyatlı olması amaçlanan Vivoactive ailesinin son ürünü Vivoactive 5 oldu. Yeni bir tasarıma sahip olan akıllı saat, uygun fiyat noktasında AMOLED ekran gibi önemli yenilikler getiriyor.

Garmin Vivoactive 5 kime hitap ediyor?

Vivoactive 5, 390×390 çözünürlüğe ve Always On desteğine sahip 1,2 inç AMOLED ekranla geliyor. Bu, 260px x 260 piksel çözünürlüğündeki Vivoactive 4’ün ekranına göre önemli bir yükseltme olarak öne çıkıyor.

Yeni akıllı saat ayrıca Android telefonla eşleştirildiğinde mesajlara yanıt vermenizi sağlıyor. Sağlık ve fitness takibi açısından Vivoactive 5; adım, kalp atış hızı ve uyku gibi temel bilgileri takip etmenize izin veriyor.

İlginizi Çekebilir – Nothing’in uygun fiyatlı aksesuarları ortaya çıktı!

Ayrıca Yüksek Yoğunluklu İnterval Antrenman (HIIT) desteği, egzersiz avantajları ve iyileşme süresi takibi gibi antrenman için yeni özellikler de getiriyor. Kullanıcılar ayrıca şeker, kalp atış hızı değişkenliği ve rehberli meditasyon seanslarını da takip edebiliyor.

Yeni tekerlekli sandalye modu, fiziksel engelli kullanıcılarının itme hareketlerini takip etmelerine ve özel antrenmanları izlemelerine olanak tanıyor. Ayrıca kalp atış hızı sensörü de Garmin’in Gen 4 sensörüne yükseltildi.

Vivoactive 4’teki 8 günlük batarya ömrüne kıyasla Vivoactive 5’in 11 güne kadar kullanılabildiği belirtildi. Diğer önemli özellikler arasında 5 ATM suya dayanıklılık, GPS, Garmin Pay ile temassız ödeme, iOS / Android telefonlarla uyumluluk ve alüminyum çerçevesi bulunuyor.

YouTube video

Garmin Vivoactive 5 dört renk seçeneğiyle 299,99 dolardan başlayan fiyatlarla satışa çıktı. Henüz ülkemizde satılmadığını, ancak Vivoactive 4’ün 15 bin TL seviyesinde olduğunu unutmamak lazım.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz