Windows ve konsolların sevilen oyunu Android’e geliyor!

0

Goat Simulator 3, Android ve iOS’ta yayınlanmasıyla nihayet mobil dünyaya adım attı. Coffee Stain Studios tarafından geliştirilen simülasyon oyunu, ilk olarak geçtiğimiz yıl çıkış yaptı. PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC’de büyük beğeni toplamayı başarmıştı. Artık mobil oyuncular da keçiyle kargaşa yaratabilecek.

Goat Simulator 3, 429 TL’lik fiyatıyla Play Store’da

Önceki Goat Simulator oyunlarında olduğu gibi, Goat Simulator 3 de oyuncuları açık dünya ortamına bir keçi olarak bırakıyor. Oyuncular yan karakterlere kafa atabilir, araba çalabilir, haritadaki tuhaf sırları keşfedebilir ve yan görevleri tamamlayabilir.

Oyundaki en büyük yeniliklerden biri ise çok oyunculu deneyimin gelmesi. Keçiyi kontrol ederken arkadaşlarınla birlikte oynayabilir ve aynı haritada eğlenebilirsiniz. Ayrıca haritanın da çok daha büyüdüğünü belirtmek gerekiyor.

İlginizi Çekebilir – Hitman: Blood Money 17 yıl aradan sonra Android’e geliyor!

Konsol versiyonunun tüm özelliklerine ek olarak, mobil cihazlardaki Goat Simulator 3’e bazı özel optimazasyonlar eklendi. Bunlar arasında keçi olarak arkadaşlarınıza saldırabileceğiniz yedi mini oyun yer alıyor.

Oyuncular ayrıca farklı yeteneklerini ortaya çıkarmak için keçilerinin görünümünü şapkalar, aksesuarlar ve teçhizatlarla özelleştirebilecek. Ancak oyunun kendine özgü fizik sisteminin konsol sürümüyle birebir tutulduğunun altını çizmek gerekiyor.

Sevilen oyun şu anda Google Play Store ve App Store’da 429 TL’den satılıyor. Oyunun önceki versiyonlarının da uygulama mağazasında satışta olduğunu hatırlatmak gerekiyor.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz