Google Play Store için son dakika güncellemesi! Nasıl indirilir?

0

Google, yazılım çalışmalarına devam ediyor. Son dönemlerde mobil uygulamalarının arayüzü için değişiklikler yapan şirket, kısa süre önce ise Play Store’un 37.7.22 sürümünü yayımladı. Peki bu güncelleme nasıl indirilir? İşte adım adım yapmanız gerekenler…

Google Play Store 37.7.22 güncellemesi çıktı

Google Play Store 37.7.22 sürümü Android 5.0 ve üstü sürümler için sunuldu. Güncelleme otomatik olarak yapılıyor fakat yine de dilerseniz manuel olarak indirebilirsiniz. Bunu nasıl yapabileceğinizi aşağıda anlattık.

Google Play Store 37.7.22 güncellemesi çıktı

Google Play Store’un 37.7.22 sürümü ile yapılan değişiklikler ne yazık ki bilinmiyor. Zira Google, her zamanki gibi güncelleme notları sunmadı. Fakat yeni özelliklerin temelinin atıldığı düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir – Google, Play Store’dan temizlik uygulamalarını kaldırıyor! İşte sebebi

Google Play Store’u güncelleyebilmek için şu adımları takip etmelisiniz;

  • 1. Adım: Play Store’a giriş yapın.
  • 2. Adım: Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
  • 3. Adım: Ayarlar > Hakkında > Play Store sürümü’ne dokunun.
  • 4. Adım: Herhangi bir güncelleme olup olmadığını bu şekilde öğrenebilirsiniz. Bir güncelleme varsa indirme işlemi direktmen başlayacaktır.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yeni güncellemeyi indirdiniz mi? Konu ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz