Nokia ismi tarihe karışıyor! Yeni markanın ilk telefonu ortaya çıktı

0

Nokia markasını akıllı telefonlar için kullanma lisansına sahip olan HMD Global, yakında ilk akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. N159V kod adına sahip olduğu belirtilen cihazın yeni görselleri internette ortaya çıktı. Bu da HMD markalı ilk telefonun tasarımının nasıl olacağını gözler önüne serdi.

HMD Global markalı ilk f/p telefon yolda

Hindistan’da paylaşılan görüntüler, telefonun sade tasarımını gösteriyor. Arka panel mat siyah bir yüzeye sahipken, yeni HMD Global logosu da ortada yer alıyor. Anten çizgileri görünmüyor, bu da arka tarafın plastik kasaya sahip olacağı anlamına geliyor.

Ön tarafta ise telefonun ince çerçevelere sahip olduğu görülüyor. Ancak ekran boyutu, işlemci, RAM/depolama konfigürasyonları gibi diğer özellikler hala belirsizliğini koruyor.

İlginizi Çekebilir – Huawei P70 için tarih verildi!

Görüntüler, telefonun muhtemelen orta sınıf ve bütçe dostu pazara yönelik olacağını ortaya koydu. Sade bir tasarıma sahip olan ilk HMD Global telefonu, fiyat/performans odaklı olacak gibi duruyor.

N159V model numarası da IMEI veritabanlarında tespit edildi ve bu da lansmanın yakın olacağına işaret ediyor. Telefonun, Nisan ayı gibi Hindistan’da piyasaya sürüleceği düşünülüyor.

HMD Global aslında bir süre önce Nokia yerini alacak ilk modelini tanıtmıştı. Enerji çözümlerine odaklanmış M-Kopa ile birlikte sunulan cihaz, HMD M-Kopa X1 olarak adlandırılıyordu. Ancak bu model, Nokia C32’nin yeniden markalanmış versiyonuydu.

Peki, siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz