Snapdragon 8 Gen 3 ve 160 Megapiksel telefoto kameraya sahip olacak Honor Magic 6’nın şarj hızı ortaya çıktı!

0

Bundan birkaç yıl önce Huawei’den ayrılarak kendi yolunu çizen Honor, akıllı telefon pazarındaki payını artırabilmek için ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Son olarak markanın yakın zamanda tanıtması beklenen Honor Magic 6 modelinin şarj hızı ortaya çıktı.

Honor Magic 6’nın 3C sertifikası ortaya çıktı

Honor Magic 6 modeli, 3C veri tabanında görüntülendi. Bilmeyenler için China Compulsory Certification ya da kısa adıyla 3C, Çin tarafından verilen ve ürünlerin kalite, güvenlik ve uygunluk standartlarını karşılayıp karşılamadığını ortaya koyan bir sertifikadır.

Honor Magic 6 şarj hızı

Honor Magic 6 modelinin 3C sertifikasına baktığımızda akıllı telefonun HN-110600C00 ve HW-110600C02 model şarj adaptörlerini destekleyeceği görüldü. Bu adaptörlerin şarj hızı ise 66W.

İlginizi Çekebilir – 12 GB RAM ve 5.000 mAh pil! Vivo Y100i satış tarihi belli oldu

Daha önce ortaya çıkan bilgilere göre Honor Magic 6 modeli, Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 8 Gen 3 işlemcisinden güç alacak. Bununla beraber OmniVision OV50K ana kameraya ek olarak 160 Megapiksel telefoto lense sahip olacak.

ÖzellikDeğer
İşlemci:Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3
Ana Kamera:OmniVision OV50K
Telefoto Kamera:160 Megapiksel
Şarj Hızı:66W

Honor Magic 6 modelinin önümüzdeki yılın ocak ayında tanıtılması bekleniyor. Akıllı telefon, pazarda rekabete ivme katacak gibi görünüyor.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Akıllı telefondan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz