HyperOS güncellemesi alacak Xiaomi, Redmi ve POCO modelleri – Güncel

1

Xiaomi, bundan birkaç hafta önce MIUI arayüz yazılımına veda ederek HyperOS‘u tanıttı. Bu yeni yazılım, oldukça dikkat çekmeyi başardı ve önemli değişiklikler ile göze çarptı. Bu bağlamda güncelleme alacak akıllı telefonlar da merak edilmeye başlandı. Bizler de HyperOS güncellemesi alacak Xiaomi, Redmi ve POCO modelleri listesini sizler ile paylaşıyoruz.

HyperOS güncellemesi alacak Xiaomi, Redmi ve POCO modelleri

HyperOS, yeni sistem animasyonları ve yenilenen uygulama tasarımları ile birlikte geldi. Pek çok uygulama iOS işletim sistemine benzer bir şekilde tasarlanmışken, denetim ve bildirim panelinde de göze çarpan değişiklikler mevcut.

HyperOS güncellemesi alacak Xiaomi, Redmi ve POCO modelleri

HyperOS, akıllı saatler, arabalar ve ev aletleri gibi elektronik ürünler arasındaki iletişimi de daha kolay hale getiriyor. Xiaomi, böylelikle bir ekosistem yaratmaya çalışıyor. Bu bağlamda ilerleyen zamanlarda daha önemli haberler alabiliriz. O halde lafı çok uzatmadan HyperOS güncellemesi alacak akıllı telefon modellerine geçelim.

İlginizi Çekebilir – Vivo TWS 3e, küresel için geri sayımda!

Xiaomiui‘ye göre HyperOS güncellemesi alacak Xiaomi, Redmi ve POCO modelleri için sıradaki sayfaya geçebilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


1 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz