Vivo TWS 3e, küresel için geri sayımda!

0

Akıllı telefon bir yana kablosuz kulaklık da üreten Vivo, yakın zamanda küresel pazar için Vivo TWS 3e modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen bu Bluetooth kulaklık, son olarak SIRIM veri tabanında görüntülendi.

Vivo TWS 3e, SIRIM veri tabanında!

Bilmeyenler için SIRIM, Malezya’nın Ulusal Kalite ve Teknoloji Kuruluşudur. Bu kuruluş, bir ürünün kalite ve standartlarını karşılayıp karşılamadığını denetler. Bu ürünleri, kendi veri tabanına kaydeder. Vivo’nun yeni TWS 3e modeli ise bu veri tabanına eklenen son ürün oldu.

Vivo TWS 3e, SIRIM veri tabanında!

Vivo TWS 3e modelinin SIRIM veri tabanına eklenmesi, kablosuz kulaklığın yakın zamanda dünya genelinde piyasaya sürüleceği anlamına geliyor. Tabii bunun için ne yazık ki net bir tarih verilemiyor.

İlginizi Çekebilir – Vergisiz 4000 TL! Helio G85 ve 6 GB RAM’li Vivo Y12 tanıtıldı

Vivo TWS 2e özellikleri

TWS 3e modelinin selefine göre bir takım yükseltmeler ile piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bilmeyenler için Vivo TWS 2e, 12,2 mm ses sürücüleri, DeepX 2.0 Streo Ses Efektleri, Google Fast Pair ve daha fazlasıyla piyasaya sürüldü.

Çift mikrofonlu gürültü engelleme özelliği sunan model, Bluetooth 5.2 bağlantısını destekliyor. Bununla beraber kulaklıklar, tek bir şarj ile 7,6 saate kadar çalışabiliyor. Şarj kutusu ile bu süre 30 saate kadar çıkıyor.

Vivo TWS 3e, SIRIM veri tabanında!

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Kablosuz kulaklıktan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz