Infinix telefonlardaki en iyi 3 özellik!

0

Akıllı telefon pazarının yükselen isimlerinden Infinix, her geçen gün genişleyen ürün yelpazesi ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. Marka, kendi modellerinde sunduğu özellikler ile de başta oyuncular olmak üzere kullanıcıları memnun etmeye çalışıyor. Bizler de bu içeriğimizde sizler için Infinix telefonlardaki en iyi 3 özellik ile karşınızdayız.

Infinix telefonlardaki en iyi 3 özellik!

Yeşil Robot ve ShiftDelete.net editörü Samet Jankovic, Infinix telefonlardaki en iyi 3 özelliği sizler için anlattı. Bu özellikler sırasıyla Oyun Modu, Bataryayı Atla ve hırsızlıklar için geliştirilen kablo çıkarıldığında uyarı verilmesi.

YouTube video

Oyun Modu

Infinix bir telefonda oyun oynarken, telefondaki oyun modunu açarak ses açma ve kısma tuşlarını, oyun konsonllarındaki tetik tuşları gibi kullanabilirsiniz. Bu tuşlara oyunda kullanabilmeniz için istediğiniz özelliği atayabilirsiniz. Örneği silahla ateş etme veya şarjör değiştirme olabilir.

Bataryayı Atla

Batarya ve telefon sağlığı için önemli olan Bataryayı Atla özelliği sayesinde şarj esnasında cihazınızı kullanıyorsanız, gücün direkt olarak anakarta verilmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem batarya ömrünüz korunacak hem de cihazınızın aşırı ısınması önlenecek.

Kablo çıkartıldığıda ses ile uyarı

Hırsızlığa önlem olarak geliştirilen bu özellik sayesinde telefonunuz şarjdayken veya kulaklık takılıyken kablo çıkartıldığında ses ile uyarı verir. Bu özelliği, Ayarlar uygulamasında Hırsızlık uyarı sekmesinden aktif edebilirsiniz. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde mutlaka kullanılması gereken bu özellik, hırsızlığın önüne geçmeyi amaçlıyor.

Infinix telefonlardaki en iyi 3 özellik!

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz