Kullanıcıları deliye döndürdü: Google Chrome’da güncelleme var hatası ortaya çıktı!

0

Android kullanıcıları, son günlerde Google Chrome’da ilginç bir hata ile karşılaşmaya başladı. Öyle ki uygulamada için yeni sürüm olduğuna dair bir uyarı mesajı gösteriliyordu ancak güncelleme yoktu. Bu hatanın akıbeti belli oldu.

Android için Google Chrome’da güncelleme var hatası

Aktarılanlara göre bu hata, Android 13 ve Android 14 işletim sistemini çalıştıran cihazlarda görülüyor. Kullanıcılar, sağ üst köşedeki diğer seçenekler anlamına gelen üç nokta simgesinin üzerinde kırmızı bir uyarı görüyor.

Bu uyarıya tıklandığında ise “Chrome’u Güncelle” ve “Yeni bir sürüm mevcut” şeklinde iki mesaj gösteriliyor. Kullanıcılar, güncelleme yapmak için Play Store’a gittiğinde ise yeni bir sürüm görünmüyor.

İlginizi Çekebilir – Google Chrome, gizli mod için beklenen özelliği yıllar sonra alıyor!

Öncelikle belirtmek gerekiyor ki; Bu hata herhangi bir tehlike yaratmıyor. Aktarılanlara göre Google, bu sorunun farkında ve çözüm için çalışmalarını sürdürüyor. Bu sebepten ötürü şimdilik yalnızca beklemeniz gerekiyor.

Android için Google Chrome'da güncelleme var hatası

Bunun yanı sıra Google, Android’deki Chrome için demin sözünü ettiğimiz hata bir yana yeni özellikler üzerinde de çalışıyor. Öyle ki artık arama yapma ekranında trendleri görebilirsiniz.

Öte yandan adres çubuğuna tıkladığınızda daha ilgili arama önerileri de sunuluyor. Örneğin Almanya ile ilgili bir araştırma yapıyorsanız, ülkedeki turistik noktalar ve restorantlar için arama tavsiyeleri gösterilir.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz