Microsoft, Android için iki yıldır beklenen uygulamasını yayınladı!

0

Microsoft, iş ve görev yönetimi için kullanılan Lists uygulamasını nihayet herkese açtığını duyurdu. Yaklaşık iki yıldır işletme ve kurumsal müşterilerle sınırlı olan Lists, artık Microsoft hesabı olan herkes tarafından kullanılabilir.

Microsoft Lists nedir ve nasıl kullanılır?

Android, web ve iOS için sunulan Microsoft Lists, kullanıcıların cihazları arasında veya başka hesaplarla listeler oluşturmasına ve paylaşmasına olanak tanıyor. Gider takibi, yemek tarifleri, hediye fikirleri gibi yaygın durumlar için hazır şablonlar sunuluyor.

Birden fazla kullanıcı ise bir listeye katkıda bulunabiliyor. Bu da görevler ve projeler üzerinde farklı kişilerle iş birliği yapmayı mümkün hale getiriyor. Uygulama, listelerin hem ızgara hem de takvim şeklinde görüntülenmesine izin veriyor.

İlginizi Çekebilir – Microsoft’un katlanabilir hayali kısa sürdü: Sürpriz telefon için yolun sonu!

Veriler ayrıca diğer programlarda kullanılmak üzere CSV formatına da aktarılabiliyor. Microsoft’un açıklamasına göre Lists uygulamasını herkesin erişimine açmak, daha yaratıcı kullanımlara da kapı aralayacak.

Microsoft, Lists’i kurumsal müşterilerin ötesine taşıyarak görev ve proje yönetimini bireyler, aileler ve sıradan gruplar için daha erişilebilir hale getirmek istiyor. Lists’in diğer Microsoft 365 hizmetleriyle (Word, Excel, PowerPoint) uyumlu olduğunu belirtelim.

Lists şu anda iOS ve Android için uygulama mağazalarında erişime açılmış durumda. Ancak Microsoft’un henüz Windows için bu uygulamayı erişime açmadığını belirtmek gerekiyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz