Nothing’den AirPods rakibi iki kulaklık birden geliyor! İşte tarih

0

Daha çok akıllı telefonlarıyla bilinen Nothing, aynı zamanda kablosuz kulaklık da üretiyor. Son olarak şirket, Apple AirPods rakibi Nothing Ear ve Nothing Ear (a) modellerini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. İşte ayrıntılar…

Yeni Nothing Ear modelleri 18 Nisan’da tanıtılacak

Nothing, ilk olarak 2021’de Ear 1, ardından geçtiğimiz yıl ise Ear 2 modeliyle kablosuz kulaklık pazarına adım attı. Şimdi ise yeni bir isimlendirme yoluna girdi. Buna göre Nothing Ear ve Nothing Ear (a) modellerini geliştirdiğini duyurdu. Nothing Ear modelinin premium bir kullanıcı deneyimi sunması hedeflenirken, diğer model ise daha çok günlük kullanımı hedefleyen özelliklerle donatılacak. Şirket, iki modelin de 18 Nisan’da tanıtılacağını duyurdu.

Şirket, yeni ürün lansmanıyla birlikte isimlendirme şemasında bir değişikliğe gittiğini ve sayısal isimlendirmeden uzaklaştığını açıkladı. Firma, yaptığı açıklamada “Cihazlarımız uzun ömürlü olacak şekilde üretilecek, bu nedenle ses ürününde sizin için neyin önemli olduğunu belirlemenizi öneriyoruz. İsimlendirmeye dayalı yükseltme yok” ifadelerine yer verdi.

İlginizi Çekebilir – Xiaomi 14 Ultra Fotoğrafçı Kiti kutu açılımı!

Nothing, Ear ürününün ses ve bas kalitesini artırmak için seramik sürücüler kullanacağını da belirtti. Ayrıca yeni model Ear (a), selefinin sunduğu aktif gürültü engelleme özelliğini daha da iyileştirerek 40db’den 45db’ye yükseltecek. Bu da kullanıcı deneyimi açısından önemli bir geliştirme.

Nothing Ear ve Nothing Ear (a) 18 Nisan’da tanıtılacak

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Nothing Ear ve Nothing Ear (a) modellerinden beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz