10 dolar bile değil: Bütçe dostu Oraimo FreePods Lite duyuruldu!

0

Elektronik ürün üreticisi Oraimo, yeni kablosuz kulaklığını duyurdu. Özellikleri ile birlikte aşırı bütçe dostu olmasıyla dikkat çeken FreePods Lite adlı bu modelin işte özellikleri ve fiyatı…

Oraimo FreePods Lite özellikleri ve fiyatı

Yakın zamanda FreePods 4 kablosuz kulaklığını duyuran Oraimo, şimdi ise bunun daha bütçe dostu modelini kullanıcı karşısına çıkardı. Marka, FreePods Lite‘ın sürükleyici bir ses deneyimi sunacağı konusunda iddialı.

Oraimo FreePods Lite özellikleri ve fiyatı

Oraimo FreePods Lite, tek şarj ile 40 saate kadar kullanım sunuyor. Hızlı şarjı destekleyen kulaklıklar, yalnızca 10 dakikalık şarj ile 2 saate kadar müzik dinleme olanağı sağlıyor.

İlginizi Çekebilir – Fiyatı gören şaka sanıyor: Fazlasıyla bütçe dostu Boult Craft tanıtıldı!

Bluetooth 5.3 bağlantı seçeneğine sahip olan kablosuz kulaklığın menzili ise 10 metre. 2 mikrofonlu ENC teknolojisi ile ortam sesini algılayıp görüşme sırasında karşıya daha net bir ses gönderen kulaklık, düşük gecikmeli oyun moduna da sahip.

Son olarak Oraimo FreePods Lite modelinin akıllı dokunmatik kontrollere ve IPX4 sertifikası ile suya karşı korumaya sahip olduğunu belirmekte fayda var. Kablosuz kulaklığın bütün teknik özelliklerine aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

ÖzellikDeğer
Kullanım Süresi:40 saat
Hızlı Şarj Desteği:Var (10 dakika şarj – 2 saat kullanım)
Bağlantı Türü:Bluetooth 5.3
Maksimum Menzil:10 metre
Gürültü Engelleme:2 mikrofonlu ENC teknolojisi
Gecikmesiz Oyun Modu:Var
Dokunmatik Kontroller:Var
Suya Karşı Koruma:Var (IPX4)
Fiyat:799 Hindistan Rupisi (10 dolar)

Açık mavi, nebula mavisi ve siyah renk seçenekleri ile sahne alan Oraimo FreePods Lite modelinin fiyatı ise 799 Hindistan Rupisi olarak belirlendi. Bunu döviz cinsine çevirdiğimizde ise yaklaşık 10 dolara denk geliyor.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Oraimo FreePods Lite özellikleri ve fiyatı sizce nasıl? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz