Realme 12 Pro+ performans testinde!

0

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden Realme, pazar payını artırabilmek için ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda marka, yakın zamanda Realme 12 Pro+ modelini tanıtacak. Merakla beklenen Realme 12 Pro+, Geekbench performans testinde görüntülendi.

Realme 12 Pro+ Geekbench veri tabanında!

Bilmeyenler için Geekbench, bir cihazın işlemci ve bellek performansını test etmek için kullanılan bir yazılımdır. Telefonun gerçekleştirdiği işlemlerin hızını ve verimliliğini ölçen bu yazılım, cihaza bir puan verir.

Realme 12 Pro+ Geekbench veri tabanında!

RMX3840 model numarasıyla performans testinde görüntülenen Realme 12 Pro+’, tekli ve çoklu çekirdekli testlerden sırasıyla 1025 ve 2915 puan elde etti. Cihazın Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 7s Gen 2 işlemcisinden güç aldığı görüldü.

İlginizi Çekebilir – Android telefonlardaki Instagram çilesi bitiyor!

Aktarılan bilgilere göre bu işlemci, 4 x 1.96 GHz ve 4 x 2.40 GHz çekirdeklerinden oluşuyor. Öte taraftan akıllı telefonun Android 14 işletim sisteminde çalışacağı ve 12 GB RAM’e sahip olacağı da raporda yer alan bilgiler arasında.

Beklenen Realme 12 Pro+ teknik özellikleri şu şekilde sıralandı;

ÖzellikDeğer
ModelRealme 12 Pro+ (RMX3840)
İşlemciQualcomm Snapdragon 7s Gen 2
İşlemci Hızı4 x 1.96 GHz
4 x 2.40 GHz
RAM12 GB
İşletim SistemiAndroid 14

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Akıllı telefondan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz