Samsung, akıllı yüzük için tarih verdi! Ne işe yarayacak?

0

Samsung, bu yılın sonlarına doğru Galaxy Ring akıllı yüzüğünü piyasaya süreceğini açıkladı. Şirket, bu şekilde giyilebilir teknoloji pazarında payını büyütmek ve yeni bir alan girmek istiyor. Peki Galaxy Ring ne işe yarayacak?

Samsung Galaxy Ring yılın ikinci çeyreğinde tanıtılacak

Samsung B2B Küresel Başkanı Daniel Seung, şirketin yılın ikinci yarısında yeni “sağlık ve zindelik giyilebilir cihazlar” tanıtacağını doğruladı. Bu, Samsung’un yeni saat ve fitness cihazlarına yönelik önceki raporlarla da uyumlu görünüyor. Yeni Watch modellerine ek olarak, Galaxy Ring görme şansımız bulunuyor.

samsung Galaxy Ring

Söylentiler, Galaxy Ring’in Temmuz ayında Watch 7 serisiyle birlikte resmi çıkışını yapacağını gösteriyor. Samsung’un ilk akıllı yüzüğü hakkında henüz çok fazla detay bilinmiyor. Ancak analistler farklı parmaklara uyacak şekilde birden fazla kaplama ve boyutta mevcut olacağını söylüyor.

İlginizi Çekebilir – OnePlus, Samsung ve Apple güncellemelerini yerden yere vurdu!

Ultra hafif yüzüğün Galaxy Watch serisiyle uyumlu sağlık ve fitness takibi özelliklerine sahip olması bekleniyor. Gerçek tasarımın detayları hala belirsiz olsa da, Samsung muhtemelen titanyum yapıyı hedefliyor.

Titanyum kaplaması sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılmasına rağmen aşınma sorunu olmayacak. Ayrıca adımları, kalp atış hızını ve uykuyu takip ederken gün boyu da rahat bir kullanım sunacak.

Galaxy Ring, Samsung’un giyilebilir ürünlerini saat ve bilekliğin ötesine taşımasını sağlayacak. Bu yaz beklendiği şekilde piyasaya sürülürse, akıllı yüzük pazarında yeni bir dönem başlatabilir.

Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz