Samsung, Galaxy Ring için kolları sıvadı! İşte çıkış tarihi

0

Samsung, bu yılın sonlarında Galaxy Ring ismindeki ilk akıllı yüzüğünü satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Kore’den gelen son rapora göre şirket, beklenen talebi karşılamak için başlangıçta 400 bin adet Galaxy Ring üretmeyi hedefliyor.

Samsung Galaxy Ring üretimleri başlıyor

Akıllı yüzüğün seri üretiminin Mayıs ayında Samsung tesislerinde başlaması planlanıyor. Koreli teknoloji devi, giyilebilir teknolojilere yönelik artan ilgiyi göz önünde bulundurarak talebin 400 bin birim hedefini aşabileceğine inanıyor. Samsung ayrıca herhangi bir bileşen sıkıntısı olmadan üretimi artırabileceğinden emin görünüyor.

Galaxy Ring’in, Temmuz sonu veya Ağustos başında katlanabilir cihazlara, tabletlere ve akıllı saatlere odaklanan Samsung Unpacked etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Giyilebilir cihazın satışları muhtemelen Ağustos ayında başlayacak.

Samsung, ikonik tasarıma geri dönüyor! Galaxy Watch böyle görünecek

Daha önce Samsung, Galaxy Ring hakkında bazı önemli ayrıntıları açıklamıştı. Farklı parmak genişliklerine uyacak şekilde ekstra küçükten ekstra büyüğe kadar dokuz farklı boyutta satışa sunulacak. Üç renk seçeneği de erişilebilir olacak.

Pil ömrünün, yüzük boyutuna bağlı olarak 14,5 mAh ila 21,5 mAh arasında değişen kapasitelerde olması bekleniyor. Ancak Samsung, tek şarjla 9 güne kadar dayandığını iddia etti. Ayrıca uyumluluk diğer Android akıllı telefonları da kapsayacak olsa da, platform sınırlamaları nedeniyle Galaxy Ring iPhone ile çalışmayacak.

Sağlık uygulamasında yer alan “Vitality Score” özelliğine de sahip olacak. Ancak bu özelliği kullanabilmek için bir Samsung Galaxy S24 Ultra’ya sahip olmanız gerekiyor.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz