Samsung, uygun fiyatlı bu serinin üstünü çizdi!

0

Samsung, Galaxy S23 serisinin uygun fiyatlı modeli olarak duyurulacak FE sürümü için beklenmedik bir karar almış olabilir. Güney Koreli teknoloji devinin, orta-üst sınıf Galaxy S23 FE’yi rafa kaldırdığına dair söylentiler dolaşmaya başladı. Güvenilir bir kaynak, Samsung’un yeni bir FE modeli üzerinde çalışmadığını iddia etti.

Samsung Galaxy S23 FE çıkmayacak

İlk olarak 2017’de duyurulan Galaxy Note FE ile akıllı telefon dünyasına giren FE serisi, global pazarda kendini kanıtladı. Seri, 2020 yılında uygun fiyat ve Galaxy S20 serisinin özellikleriyle duyurulan Galaxy S20 FE’nin piyasaya sürülmesiyle yeniden canlandı. Galaxy S21 FE ise geç piyasaya sürülmesi ve beklenenden yüksek fiyatı nedeniyle eleştiri odağı oldu.

FE serisinin çalkantılı başarısına rağmen Samsung, geçen yıl Galaxy S22 FE’yi piyasaya sürmedi. Bu da bazı kullanıcıların, seriyi tamamen iptal edildiğini düşünmesine yol açtı. Roland Quandt tarafından Twitter’da yapılan açıklamaya göre, yeni bir Galaxy S23 FE sürümü görmeyeceğiz.

Okuyun – Galaxy S23 için can sıkan sorun düzeltiliyor!

Galaxy S serisinin en iyi özellikleri uygun fiyata sunmasıyla bilinen FE sürümü, birçok müşteri için popüler bir seçim haline gelmişti. Ancak Galaxy S23 FE’yi piyasaya sürmeme kararı, özellikle uygun fiyatlı orta-üst segment bir cihaz almak isteyen müşterileri hayal kırıklığına uğrattı.

Akıllı telefon satışlarındaki küresel yavaşlama, Samsung’un da ürün yelpazesini farklı bir düzene sokmasına yol açmış gibi görünüyor. En azından şimdilik mevcut modellere odaklanma kararı, gelir açısından mantıklı olacaktır. Ancak bu kararın uzun vadede işe yarayıp yaramayacağını zamanla göreceğiz.

YouTube video

Galaxy S23 FE’nin çıkışını bekliyorsanız; Galaxy S22’nin hala oldukça iyi bir alternatif olduğunu göz ardı etmemek gerekiyor. Etkileyici özellikleri ve rekabetçi fiyatıyla, piyasadaki en popüler Android akıllı telefonlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Detaylı incelemesini hemen yukarıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz.

Siz okuyucularımız bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz