Samsung, can sıkan hatayı doğruladı: Güncelleme yolda!

0

Samsung, desteklenen Galaxy akıllı telefonlar için neredeyse her ay önemli bir güncelleme yayınlıyor. Bu güncellemeler her ne kadar pek çok hatayı çözse de, bazen tam tersi de olabiliyor. Öyle ki son zamanlarda Samsung Galaxy kullanıcıları tarafından kamera uygulaması ile ilgili şikayetler arttı.

Samsung, Kamera uygulamasının kilitlenmesi sorunu için güncelleme yayınlayacak!

Bazı Samsung Galaxy kullanıcıları, Kamera uygulamasındayken yakınlaştırma yapıldığında veya arka ile ön kamera arasında geçiş yaparken, uygulamanın kilitlendiğine yönelik şikayetlerde bulundu.

Samsung, Kamera uygulamasının kilitlenmesi sorunu için güncelleme yayınlayacak!

Konu ile ilgili pek çok şikayet gelmesi üzerine Samsung, bu hatayı doğruladı. Yazılım geliştirme ekibi, problemin Galaxy S20, Galaxy S21 ve Galaxy S22 serisi telefonlarda gözlemlendiğini ifade etti.

İlginizi Çekebilir – Android’de yeni tehlike: Bu bankacılık virüsü Türkiye’yi hedef aldı

Samsung’un güncelleme planına göre düzeltmeler içeren Nisan 2023 yaması ile kamera uygulamasının kitlenmesi hatası da çözüme kavuşacak.

Samsung Nisan 2023 güncellemesi ile birlikte çözülmesi beklenen hata & sorunlar şu şekilde;

  • Kamera uygulamasının kilitlenmesi – Galaxy S20, Galaxy S21 ve Galaxy S22
  • Exynos yonga seti modemindeki güvenlik açığı – Galaxy S22, Galaxy M33, Galaxy M13, Galaxy M12, Galaxy A71, Galaxy A53, Galaxy A33, Galaxy A21s, Galaxy A13, Galaxy A12, Galaxy A04
  • Kameradaki pozlama, HDR ve Gece Modu özelliklerinde karşılaşılan bir takım optimizasyon sorunları – Galaxy S23

Güncellemenin, Nisan’ın ilk haftasında yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Samsung Galaxy akıllı telefonunuzda karşılaştığınız bir hata oldu mu? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz