Galaxy Unpacked cihazları sızdı: Galaxy Z Fold 5, Watch 6 ve dahası!

0

Samsung Galaxy Unpacked etkinliği yaklaşırken, etkinlik kapsamında duyurulacak tüm cihazların tanıtım görselleri sızdırıldı. Evan Blass tarafından paylaşılan görüntülerde; Samsung Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5, Galaxy Tab S9 ve Galaxy Watch 6 ailesi yer alıyor. Sızan görselelr, cihazların tasarımları ve teknik özelliklerinden neler bekleyebileceğimizi gösteriyor.

Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5

Görüntüler arasında Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’in ön ve arka tasarımlarını ortaya çıkaran posterler yer alıyor. Galaxy Z Flip 5 reklamı, önceki modellerin 1,9 inçlik paneline kıyasla daha büyük 3,4 inçlik dış ekrana vurgu yapıyor. Ayrıca söylentiler, Z Flip 5’in dayanıklılığı ve kullanılabilirliği artıran yeni bir menteşeyle geleceğini belirtiyor.

Galaxy Tab S9 serisi

Tablet modellerinde ise Galaxy Tab S9+ ve Galaxy Tab S9 Ultra’dan oluşan Galaxy Tab S9 ailesi öne çıkıyor. Özellikle Galaxy Tab S9 Ultra’nın S Pen ile görülmesi, ikonik kalemle uyumluluğu artıracağı anlamına geliyor.

Samsung’un yakında tanıtacağı Galaxy 6 serisinin resmi görselleri ortaya çıktı!

Tanıtım görseli ayrıca cihazların su sıçramasına karşı dayanıklı olduğuna dikkat çekiyor. Ancak teknik ve ekran özellikleriyle ilgili ayrıntılar paylaşılmadı.

Galaxy Watch 6 serisi

Son olarak Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic modellerini görüyoruz. Galaxy Watch 6; beyaz, sarı, eflatun, nane ve gri dahil olmak üzere birçok renk seçeneğiyle sergileniyor.

Galaxy Watch 6 Classic ise fiziksel olarak dönen çerçeveyi geri getirerek Samsung’un klasik tasarımına vurgu yapıyor. Ek olarak Watch 6 serisinde lansmanla birlikte özel kayış seçeneklere de öne çıkarılacak.

Samsung Galaxy Unpacked etkinliği 26 veya 27 Temmuz’da gerçekleşecek. Lansmanın hem Seul hem de New York’ta yapılacağına dair bazı iddialar bulunuyor.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz