Samsung’un yakında tanıtacağı Galaxy 6 serisinin resmi görselleri ortaya çıktı!

0
Temsili

Akıllı telefon bir yana akıllı saat pazarının da önemli isimlerinden Samsung, yakın zamanda yeni Galaxy Watch 6 serisini tanıtmaya hazırlanıyor. Sızdırılan özellikleri ile şimdiden merak uyandıran yeni saatlerin şimdi ise resmi görselleri ortaya çıktı. İşte Galaxy Watch 6 serisinin tasarımı…

Karşınızda yeni Galaxy Watch 6 ve Galaxy Watch 6 Classic!

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü Galaxy Watch 5 serisi ile önemli bir başarı yakalayan Samsung, bunu Galaxy Watch 6 serisi ile devam ettirmek istiyor. Bu kapsamda şirket, yakın zamanda yeni akıllı saatlerini tanıtmaya hazırlanıyor.

Winfuture.de sitesi, Samsung Galaxy Watch 6 serisindeki Watch 6 ve Watch 6 Classic modellerinin resmi görsellerini sızdırdı. Akıllı saatlerin tasarımlarına baktığımızda, bir önceki Galaxy Watch 5 serisi ile benzer olduklarını görüyoruz. Örneğin Galaxy Watch 6 Classic, Watch 5 Pro gibi çıkıntılı bir çerçeveye sahip olacak. Ancak bu, döndürülebilir bir çerçeve olacak.

İlginizi Çekebilir – Samsung, Galaxy Watch ile kalp hastalığı tespit edecek!

Galaxy Watch 6 ve Watch 6 Classic özellikleri (beklenen)

Daha önce sızan bilgilere göre iki modelde de kalp atış hızı ve kan basıncı takibi, GPS, uyku süresi takibi gibi pek çok sağlık ve fitness özelliği olacak. Öte yandan Galaxy Watch 6‘nın 10 W hızında kablosuz şarjı destekleyeceği bilgisi de mevcut. Bu şarj hızı, geçtiğimiz yıl tanıtılan Galaxy Watch 5 modelinde de aynı.

Öte yandan akıllı saatlerin Android Wear OS işletim sisteminde çalışacağı daha önce ortaya çıktı. Aynı zamanda 1.6 inç boyutunda bir ekran ve 16 GB / 32 GB şeklinde iki depolama seçeneği olacağı biliniyor.

Samsung’un 27 Temmuz tarihinde düzenleyeceği etkinlikte Galaxy Watch 6 akıllı saat serisini tanıtması bekleniyor.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Galaxy Watch 6 serisinin tasarımı nasıl? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz