MediaTek Dimensity 9000+ ve dahası! Tecno Phantom V2 Fold özellikleri ortaya çıktı

0

Son dönemlerde akıllı telefon pazarında daha çok duyulmaya başlanan Tecno, bu başarısını sürdürebilmek için ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda marka, yakın zamanda Tecno Phantom V2 Fold modelini tanıtacak. Katlanabilir akıllı telefon, kısa süre önce performans testinde görüntülendi. Böylelikle Tecno Phantom V2 Fold özellikleri ortaya çıktı.

Tecno Phantom V2 Fold, Geekbench veri tabanında

Bilmeyenler için Geekbench, bir cihazın işlemci ve bellek performansını test etmek için kullanılan bir yazılımdır. Telefonun gerçekleştirdiği işlemlerin hızını ve verimliliğini ölçen bu yazılım, cihaza bir puan verir.

Tecno Phantom V2 Fold özellikleri ortaya çıktı!

Geekbench raporunda yer alan bilgilere göre Tecno Phantom V2 Fold, MediaTek tarafından üretilen Dimensity 9000+ işlemcisinden güç alacak. Bu işlemci, 4x 1.8GHz, 3x 2.85GHz, 1x 3.20GHz çekirdeklerinden oluşuyor.

İlginizi Çekebilir – Realme 12 Pro+ performans testinde!

Öte yandan katlanabilir telefonun 12 GB RAM ile geleceği ve kutudan Android 14 işletim sistemi ile çıkacağı bilgisi yer alıyor. Cihaz, performans testinde ise tekli ve çoklu çekirdekli testlerde sırasıyla 1273 ve 3844 skor elde etti.

Beklenen Tecno Phantom V2 Fold teknik özellikleri şu şekilde sıralandı;

ÖzellikDeğer
İşlemciMediaTek Dimensity 9000+ (4x 1.8GHz, 3x 2.85GHz, 1x 3.20GHz)
RAM12 GB
İşletim SistemiAndroid 14

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Katlanabilir akıllı telefondan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz