Vivo S17, S17 Pro ve S17e özellikleri etkinlik öncesi sızdırıldı!

0
Temsili görsel

Ortaya çıkan son sızıntılara göre önümüzdeki nisan ayında X Fold 2 ve X Flip gibi katlanabilir telefonları piyasaya sürecek olan Vivo, üçüncü çeyrekte Çin’de Vivo S17 serisi akıllı telefonlarını tanıtacak. Fakat bu etkinlik öncesinde Vivo S17, S17 Pro ve S17e özellikleri ortaya çıktı.

Vivo S17, S17 Pro ve S17e özellikleri

Son çıkaran raporlara göre Vivo S17 serisi üç akıllı telefondan oluşacak. Model numaralarıyla birlikte beklenen cihazlar: Vivo S17 (V2283A), Vivo S17 Pro (V2284A) ve Vivo S17e (V2285A) şeklinde. Peki Vivo S17, S17 Pro ve S17e özellikleri nasıl olacak? İşte tüm bildiklerimiz…

Vivo S16 Pro, Çin dışındaki pazarlarda Vivo V27 Pro olarak yeniden markalandı. Bu nedenle, Vivo S17 Pro’nun küresel pazarda Vivo V29 Pro olarak yeniden markalanması olası gözüküyor. Ancak, Vivo S17 ve S17e’nin küresel pazarda yeniden markalanıp markalanmayacağı belirsizliğini koruyor.

Android’de yeni dönem: Xiaomi, Oppo ve Vivo güçlerini birleştirdi!

Sızıntılar bu üç cihazın da özelliklerini açıkça belirtmiyor. Fakat etkinlik tarihi yaklaştıkça netleşecektir. Yine de üçünün de kavisli kenarlı bir Super AMOLED ekran ve renk değiştiren arka panel ile birlikte geleceğini söyleyebiliriz.

Buna ek olarak, 8 GB / 12 GB RAM, sanal RAM desteği ve 128 GB / 256 GB dahili depolama olacak. Ek olarak Pro modelinde 16 GB RAM de görebiliriz. Beklenen tanıtım tarihi ise haziran ayının sonuna doğru. Türkiye’ye de 3. çeyrekten itibaren gelmesi bekleniyor.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz