Nihayet: Wear OS için Gmail yayınlandı!

0

Google‘ın akıllı saatler için geliştirdiği işletim sistemi Wear OS, yepyeni özelliklere ve uygulamalara kavuşmaya devam ediyor. Şirket, son zamanlarda yazılımları için yoğun mesai harcıyor. Bu kapsamda Google, son olarak Wear OS için Gmail uygulamasını kullanıma sundu.

Wear OS için Gmail uygulaması çıktı!

Gmail uygulaması, bundan böyle Wear OS çalıştıran akıllı saatlerde kullanılabilir. Öyle ki Google, popüler e-posta uygulamasını Play Store’da Wear OS 3 ve Wear OS 4 sürümlü cihazlara indirilebilir şekilde güncelledi.

Wear OS için Gmail uygulaması çıktı!

Akıllı saat kullanıcıları, artık Gmail uygulaması üzerinden gelen mailleri görebilecek, okuyabilecek, yanıtlayabilecek ve en önemlisi de birden fazla hesap arasında kolayca geçiş yapabilecekler.

İlginizi Çekebilir – Pixel 8 tanıtılalı bir gün oldu: Google Pixel 9’dan ilk bilgiler geldi!

Google, Gmail‘in yanı sıra Takvim gibi popüler uygulamalarını da Wear OS kullanıcılarına sunmak için çalışmalar yürütüyor. Bunun için net bir tarih yok fakat yakın zamanda yayınlanması bekleniyor.

Wear OS’lu akıllı saate Gmail nasıl yüklenir?

  • 1. Adım: Gmail’in Play Store’daki sayfasına girin.
  • 2. Adım: “Bir cihaz seçin” bölümünün altında Wear OS cihazınızı seçin.
  • 3. Adım: Yükle butonuna tıklayarak Gmail’i akıllı saate indirmeye başlayabilirsiniz.

Google, Wear OS’u sürekli olarak yeni özellikler ve uygulamalar ile donatıyor. Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz