Zenfone 11 Ultra onaylandı: Kompakt bir amiral gemisine elveda mı?

0
zenfone 11

ASUS, ROG Phone 8 serisinin yolda olduğunu doğruladı ve daha önce yeni nesil ROG Phone serisinin Snapdragon 8 Gen 3 tarafından destekleneceğini belirtti. Şimdi, yeni bir Zenfone ile birlikte ne bekleyeceğimiz konusunda daha iyi bir fikrimiz var gibi görünüyor. Ortaya çıkan son belgelere göre Zenfone 11 Ultra doğrulandı!

Zenfone 11 Ultra heyecanlandırdı!

Yeni ASUS akıllı telefonları için bir Bluetooth SIG listesi çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve dosyada iki ROG Phone telefonu listeleniyor. Bunlar ROG Phone 8 ve ROG Phone 8 Pro. Bununla birlikte, Zenfone 11 Ultra olarak adlandırılan bir telefon için de bir liste görüyoruz.

Dosyalama bize model numaraları, Bluetooth 5.4 desteği ve Qualcomm silikonu önerisi dışında daha fazla bilgi vermiyor. İkincisi söz konusu olduğunda, Snapdragon 8 Gen 3’ün bu telefonlara güç vereceğini söylemek yanlış olmaz. Bununla birlikte, Zenfone 11 Ultra’nın ROG Phone 8 serisi ile birlikte listelenmesi, bu Zenfone’un yeniden markalanmış bir ROG Phone olabileceğini düşündürüyor.

iPhone mini’ye alternatif: Asus Zenfone 10 tanıtıldı!

Ayrıca burada listelenen Zenfone 11 Ultra model numarasının (ASUS_AI2401_H) ROG Phone model numaralarıyla neredeyse aynı olması, Zenfone 11 Ultra’nın yeniden markalanmış bir ROG telefonu olduğu fikrine daha fazla güven veriyor.

ASUS gerçekten de bu modeliyle yeniden markalaşma stratejisi izliyorsa, normal, küçük boyutlu bir Zenfone 11 de görmeyi umuyoruz. Ne de olsa artık çok fazla kompakt amiral gemisi telefon görmüyoruz, ROG Telefonları ise hiçbir şekilde küçük değil.

Yine de bu telefonları görmek için çok uzun süre beklemek zorunda kalmayacağız. ASUS, belirli bir lansman tarihi vermese de ROG Phone 8’in yakında çıkacağını doğruladı. Bununla birlikte, Zenfone 11 Ultra’nın bu ROG Phone serisi lansmanının bir parçası olmayacağını tahmin ediyoruz. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce cihaz özellikleri nasıl olacak? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz