Google’ın yeni güncellemesi, Android Auto kullanıcılarını deliye döndürdü!

0

Google, yakın zamanda yeni Pixel 8 akıllı telefon serisini piyasaya sürdü. Özellikleri ile dikkat çeken modeller, önemli bir sorunla karşı karşıya. Öyle ki telefonu arabanın kontrol paneline çeviren Android Auto uygulaması için bağlantı sorunları yaşanıyor. İşte ayrıntılar…

Google Pixel 8 ile Android Auto kullanılamıyor!

Bu ayın başlarında bazı Android Auto kullanıcıları, gezinme çubuğunun kaybolması sorunu yaşadı. Bu sorun neyse ki çok geçmeden güncelleme çözüldü. Fakat bu güncelleme, Pixel 8 sahipleri için yeni bir sorun yarattı. Google’a şikayet üstüne şikayet yağdı.

Google Pixel 8 ile Android Auto kullanılamıyor!

Son günlerde ortaya çıkan bir hata, Pixel 8 sahiplerinin Android Auto’yu kullanmasını engelliyor. Kullanıcılar tarafından aktarılan bilgilere göre bağlantı problemleri nedeniyle Android Auto hiç çalışmıyor. Kurulum ekranında donduğuna dair şikayetler de var.

İlginizi Çekebilir – Nihayet: Kullanıcıları deliye döndüren Android Auto hatası için güncelleme yayımlandı!

Google ise kullanıcılar tarafından yapılan şikayetlerin üzerine söz konusu hataların olduğunu kabul etti ve çözmek için çalışmalara başladı. Şirket, Android Auto ekibinin problemin kaynağını anlayabilmek için daha fazla rapora ihtiyacı olduğunu belirtti.

Yeni çıkan Pixel 8 modellerinin Android Auto gibi bazı uygulamalarda uyumsuzluk göstermesi kabul edilebilir bir durum olarak görülebilir. Demin sözünü ettiğimiz sorun gibi önemli problemler yeni güncellemeler ile çözüme kavuşturulacaktır. Şimdilik beklemekten başka yapacak bir şey yok gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir – Android Auto için sessiz sedasız güncelleme: Arayüz değişti!

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz