Google Pixel Tablet için beklenmedik fiyat iddiası!

0

Google’ın aylardır beklenen Pixel Tablet’i hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yakın zamanda Çin’den gelen iddialar, tabletin depolama alanı ve fiyatlandırmasını detaylandırdı. Stand ile birlikte akıllı ekran olarak kullanılabilecek Pixel Tablet özellikleri neler?

Google Pixel Tablet rekabetçi fiyatla geliyor

Güvenilir kaynaklara göre Pixel Tablet, 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki depolama seçeneğiyle sunulacak. Ayrıca Porcelain ve Haze olmak üzere iki renge sahip olacağı bildirildi.

Giriş seviyesi 128 GB’lık modelin Avrupa’da 600-650 euro fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Ancak Google’ın bir süredir geliştirdiği standın bu fiyata dahil olup olmadığı belirsiz. Standla birlikte Pixel Tablet’in akıllı ekran olarak kullanılabileceğini belirtmek gerekiyor.

Google Pixel Tablet daha önce görülmemiş bir butonla geliyor!

Daha önce sızdırılan bilgilere göre Pixel Tablet, 1600 x 2560 piksel çözünürlüğe sahip 10,95 inç ekrana yer verecek. Gücünü Pixel 7 ailesinde de bulunan Tensor G2 yonga setinden alacak. Ayrıca 18W hızlı şarj desteğine sahip bir bataryadan beslenecek.

Pixel Tablet’in hem ön hem de arkasında 8 Megapiksel Sony IMX355 kamera sensörleri bulunacak. Cihazda ek olarak Wi-Fi 6 ve UWB bağlantısı olacağı bildirildi. Düşük bir ihtimal olsa da, isteğe bağlı bir stylus kalem desteğine sahip olacağı söylentiler arasında.

YouTube video

Resmi bir çıkış tarihi olmamasına rağmen, Pixel Tablet 10 Mayıs’ta düzenlenecek Google I/O 2023 etkinliğinde görücüye çıkabilir. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi için bu yazımıza gitmeyi unutmayın.

Peki siz Google Pixel Tablet fiyatı hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz