Kod adı LLY-AN00: Honor’un yeni akıllı telefonu ortaya çıktı!

1

Geçtiğimiz yıllarda Huawei’den ayrılarak kendi yolunu çizmeye karar veren Honor, akıllı telefon pazarındaki yükselişini sürdürüyor. Ürün yelpazesini sürekli olarak genişleten marka, son günlerde ise LLY-AN00 adlı bir modeli ile merak uyandırıyor. Hakkında pek fazla bilgi olmayan bu modelin 3C sertifikası ortaya çıktı.

Honor ‘un LLY-AN00 adlı modeli, 35 W şarj desteğine sahip olacak!

Kod adı LLY-AN00 olan Honor telefon, 3C veri tabanında görüntülendi. Bilmeyenler için 3C (China Compulsory Certification), Çin tarafından verilen ve ürünlerin kalite, güvenlik ve uygunluk standartlarını karşılayıp karşılamadığını ortaya koyan bir sertifikadır.

Honor 'un LLY-AN00 adlı modeli, 35 W şarj desteğine sahip olacak!
Honor LLY-AN00 3C sertifikası

Honor LLY-AN00 modelinin 3C sertifikasına göz attığımızda akıllı telefonun 35 W kablolu şarj desteğine sahip olacağını görüyoruz. Bununla beraber 18 W ve 10 W hızlarında iki şarj seçeneği olacağı da raporda yer alıyor. Sertifikada akıllı telefon ile ilgili ne yazık ki farklı bir detay yok.

İlginizi Çekebilir – Pazarın altını üstüne getirecek: Vivo’nun bütçe dostu katlanabilir akıllı telefonları ortaya çıktı!

Daha önce ortaya çıkan önemli bir bilgiye göre söz konusu model, 5G bağlantı seçeneğine de sahip olacak. 5G, önceki yıllarda piyasaya sürülen akıllı telefonların büyük çoğunluğunda yer alan 4.5G‘den neredeyse 10 kat daha hızlı bağlantı sağlıyor.

Bunun yanı sıra Honor, geçtiğimiz haftalarda ise 5G bağlantı destekli Play 40S adlı yeni akıllı telefonunu da tanıttı. Bütçe dostu olmasıyla dikkat çeken model, Qualcomm Snapdragon 480+ işlemcisinden güç alıyorken, arka kasasında ise 13 Megapiksel çözünürlüğünde tek bir kamera bulunuyor. Öte taraftan 5.200 mAh kapasitesinde bir batarya ve 4 GB RAM de akıllı telefonun özellikleri arasında.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Honor’un yeni akıllı telefonundan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


1 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz