Fiyatı şaşırttı: Nokia, yeni kablosuz kulaklığını piyasaya sürdü!

0

Bir zamanlar tuşlu modeller ile telefon pazarının önemli bir payına sahip olan fakat akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte adı daha az duyulmaya başlanan Nokia, kısa süre önce Clarity Earbuds 2+ adlı kablosuz kulaklık modelini piyasaya sürdü. İşte Nokia Clarity Earbuds 2+ özellikleri ve fiyatı…

Nokia Clarity Earbuds 2+ özellikleri ve fiyatı

Nokia Clarity Earbuds 2+ modeli, Qualcomm S3 Sound platformunu kullanıyor. Akabinde aptX teknolojisini de bünyesinde barındırıyor. Kulaklıklar, Bluetooth 5.2 bağlantısını destekliyor ve USB-C port yuvası ile şarj edilebiliyor. Kulaklığın her biri 48 mAh kapasitesinde pile sahipken, kutunun batarya kapasitesi ise 500 mAh.

Nokia Clarity Earbuds 2+ özellikleri ve fiyatı

Şarj kutusuyla birlikte toplamda 35 saate kadar kullanım süresi sunan Nokia Clarity Earbuds 2+ modeli, ANC özelliğine de sahip. Bu özellik, sesteki gürültüyü bastırarak daha net bir ses aktarımını mümkün kılıyor.

İlginizi Çekebilir – Android’e elveda: Xiaomi ve Huawei’nin ardından Vivo’dan BlueOS geliyor!

Su sıçramalarına karşı dayanıklı olan Nokia Clarity Earbuds 2+, yüzde 60 oranında geri dönüştürülmüş plastik malzemeden yapılıyor. Kulaklıkların her biri 35 x 23 x 16 mm boyutlarındayken kutunun boyutları ise 50 x 62 x 29 mm şeklinde. Son olarak kablosuz kulaklık modelinin Android akıllı telefonlar ile daha uyumlu şekilde çalışabildiğini de belirtmek gerekiyor.

Nokia Clarity Earbuds 2+ özellikleri ve fiyatı

Nokia Clarity Earbuds 2+ teknik özellikleri şu şekilde sıralandı;

ÖzellikDeğer
Sound PlatformQualcomm S3 Sound platformu
BağlantıBluetooth 5.2
Şarj BağlantısıUSB-C
Pil Kapasitesi (Kulaklık)48 mAh
Kulaklık Kutusu Bataryası:500 mAh
Kullanım Süresi35 saat
ANC ÖzelliğiVar
Su GeçirmezlikVar
Kulaklık Boyutları35 x 23 x 16 mm
Kutu Boyutları50 x 62 x 29 mm

Nokia Clarity Earbuds 2+ modelinin fiyatı ise İngiltere için 79,99 euro olarak belirlendi.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Kablosuz kulaklığın özelliklerini ve fiyatını nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz