10 dakika şarjla saatlerce kullanım sunacak OnePlus Buds 3’ün özellikleri ortaya çıktı!

0

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden OnePlus, önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği etkinlikte OnePlus 12 serisiyle birlikte OnePlus Buds 3 kulaklık modelini de piyasaya sürecek. Bunun için geri sayım başlamışken OnePlus Buds 3 özellikleri ortaya çıktı.

OnePlus Buds 3 özellikleri (Beklenen)

Yakın zamanda ortaya çıkan bilgilere göre OnePlus Buds 3, kullanıcıların ses seviyesini ayarlamasına olanak tanıyacak dokunmatik kontrol özelliğine sahip olacak. Akabinde kulaklıklar, gürültü engelleme devre dışıyken 44 saate kadar kullanım sunacakken, 10 dakikalık hızlı şarj ile 7 saat boyunca kullanılabilecek.

OnePlus Buds 3 özellikleri (Beklenen)

Yapay zeka desteğiyle 49dB aktif gürültü engelleme özelliği sunan kulaklıklar, arka plandaki gürültüyü yüzde 99,6 oranında azaltıyor. Bu da yüksek bir seviye. Yüksek ses kalitesi ile iddialı olacak OnePlus Buds 3, 94 milisaniye gecikme süresi sunacak.

İlginizi Çekebilir – WhatsApp’a temassız dosya paylaşma seçeneği geliyor!

Kablosuz kulaklığın Bluetooth 5.3 bağlantısını destekleyeceği, toza ve suya dayanıklılık açısından IP55 koruma sertifikasına sahip olacağını da belirtmek gerekiyor. Beklenen OnePlus Buds 3 özellikleri şu şekilde sıralandı;

  • Ses seviyesini ayarlama için dokunmatik kontrol
  • Gürültü engelleme devre dışıyken 44 saate kadar kullanım
    • 10 dakikalık şarjla 7 saat kullanım
  • 49dB aktif gürültü engelleme
  • 94 milisaniye gecikme
  • Bluetooth 5.3 bağlantı
  • Toza ve suya karşı dayanıklı (IP55 sertifikası)

OnePlus Buds 3, 23 Ocak’ta Hindistan’da tanıtılacak.

Peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? OnePlus Buds 3 özelliklerini nasıl buldunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz