Sevilen bilgisayar oyunu Android’e geliyor!

1

Popüler bilgisayar oyunlarının mobil versiyonları birer birer çıkmaya devam ediyor. Öyle ki geçtiğimiz aylarda EA’in geliştirmediği ilk FIFA oyunu futbol sever mobil oyunculara sunulmuşken, sırada ise halihazırda bilgisayarda mevcut olan oyun Unpacking var.

Sevilen oyun Unpacking, yakında mobil için yayımlanacak!

2021 yılının sonlarına doğru Humble Games tarafından bilgisayar platformu için piyasaya sürülen Unpacking, birbirinden güzel çeşitli eşyalar ile bir ev yaratma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Sevilen oyun Unpacking, yakında mobil için yayımlanacak!

Oynayanların büyük çoğunluğundan olumlu yorumlar almayı başaran Unpacking, 24 Ağustos (Perşembe) tarihinde Android ve iOS platformları için çıkış yapacak. PC sürümü ücretli olan oyunun mobil versiyonunun fiyatı ise 9.99 dolar olacak.

İlginizi Çekebilir – Android oyunlarını artık Windows’ta oynamak isteyeceksiniz!

Fiyatının Türkiye’de ne kadar olacağı ise şimdilik bilinmiyor. Bilgisayar için Steam‘de ülkemiz için belirlenen fiyat, 32 TL. Fakat son dönemlerde yükselen döviz kuru nedeniyle yukarı yönlü bir güncelleme olabilir. Bunu önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

Sevilen oyun Unpacking, yakında mobil için yayımlanacak!

Unpacking, kutulardaki eşyaları sırasıyla odaya döşeyerek bir ev dizayn etme oyunu. Örneğin koliden çıkan bardak, tabak ve rende gibi eşyaları mutfağa yerleştirebilirsiniz. Kitap ve kıyafetleri de yatak odasına. Boş zamanlarınızda fütursuzca vakit öldürebileceğiniz Unpacking’in daha önce BAFTA Oyun Ödülleri’nde Anlatı ve EE Yılın Oyunu ödüllerini kazanmış olduğunu da belirtelim.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Unpacking, mobil için yayımlandığında oynamayı düşünüyor musunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


1 Yorum

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz