Youtube TV spor takipçilerini sevindiren bir seçenek getirdi!

0
youtube

YouTube TV, izleyicilerin özellikle spor karşılaşmalarında daha iyi bir izleme deneyimi elde etmelerine yardımcı olacak bir özelliği kullanıma sunuyor.

Youtube TV sayesinde sporu kolayca takip edebileceksiniz!

Reddit’teki bir gönderiye göre, YouTube TV yalnızca akıllı TV’lerde “Yayın Gecikmesi” işlevini kullanıma sundu. Şirket, gecikme ne kadar düşük olursa, YouTube’un video oynatıcısının o kadar az arabelleğe sahip olacağını belirterek ayrıntılara giriyor.

Bununla birlikte, Yayın Gecikmesi ile etkileşime girmenin, internet bağlantınız ne kadar güçlü olursa olsun oynatma kesintileri olasılığını artırdığı söyleniyor. Özellik büyük ölçüde kullanıma sunulmuş gibi görünüyor ve kullanıcılar aşağıdaki talimatlar dizisi aracılığıyla özelliği etkinleştirebilirler:

Video izlemeye son! Google Bard’a YouTube dopingi

1.Üç nokta daha menüsünü seçin.
2.Yayın Gecikmesi öğesini seçin.
3.48 saat için Azalt veya Varsayılan öğesini seçin.

“48 saat boyunca azalt” basit bir seçenek. Etkinleştirilirse, YouTube TV normale dönmeden önce iki gün boyunca gecikme miktarını azaltacaktır. Yayın hizmeti, “oynatma kesintilerini en aza indirmek” için bu seçeneği “Varsayılan” olarak bırakmanın en iyisi olduğunu belirtiyor.

Bazı aksaklıklar yaşanması riskine rağmen, ilk kullanıcı etkileşimleri olumlu görünüyor. Reddit’teki bir kişi ayarın “9 ila 10 saniye” gecikmeyi azalttığını ve tampon sağlığını iyileştirdiğini bildirdi. Başka bir kullanıcı ise Yayın Gecikmesini etkinleştirirken böyle bir aksaklıkla karşılaşmadıklarını belirtti ve hatta kalıcı olarak etkin hale getirme seçeneğinin olup olamayacağını sordu.

YouTube TV, bunun üzerinde çalıştıklarını söyleyerek yanıt verdi. YouTube bunu “canlı spoiler “dan kaçınmanın bir yolu olarak gördüğünden, maçı olduğu gibi görmek, oyun katılımını artırmanın harika bir yolu.

Daha önce de belirtildiği gibi, Yayın Geciktirme özelliği akıllı TV’lerde mevcut olmalı. Reddit’teki kullanıcılar Android ve iOS’ta kullanılabilirliği hakkında soru sormaya devam ettiler, ancak YouTube’un hala böyle bir destek üzerinde çalıştığı görülüyor.


Yesilrobot.com e-bültenine kaydolarak, her hafta 15 bine yakın Yeşil Robot okurunun yaptığı gibi, tüm güncellemeleri E-posta kutunuzdan takip edebilirsiniz. Abonelik için tıklayınız


Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz